×

!Disclaimer / Feragatname : Sonuçlar kişilere göre farklılık gösterebilir. Kullanıcı yorumları kişiye özeldir ve genel değildir. Kullanıcı yorumları gerçek kişilere aittir ve bu kişilerin Snorefiks tecrübelerini anlatır. Her kullanıcının aynı sonuçları elde edeceği garanti edilmez. Bu nedenle 90 gün iade garantisi verilmiştir. Böylece alınan sonunçlardan memnun olmayan kullanıcılar ödemelerini iade alabilirler.Dijital Hediyeleriniz

Bu hediyelerinizi müşteri hizmetleri sayfasında bulacaksınız.

1 Adet “İyi Bir Uyku İçin 5 Adım” E-Kitabı Hediye


Neden “İyi Bir Uyku İçin 5 Adım” E-Kitabı Hediye?

Okuyup, uyku kalitenizi arttırmanın yollarını öğrenmeniz için.

1 Adet “Amerikan Medikal İnceleme” Videosu Hediye


Neden "Amerikan Medikal İnceleme" videosu hediye?

Snorefiks'in kanıtlanmış etkileri üzerine bir tanıtım videosu.

1 Adet “Daha İyi Bir Uyku İçin 140 Yol” E-Kitabı Hediye


Neden “Daha İyi Bir Uyku İçin 140 yol” E-kitabı Hediye?

Okuyup, uyku kalitenizi artıramanın yollarını öğrenmeniz için.

1 Adet "Master Chef Sedef'in Diyeti" Kitabı Hediye

Neden Master Chef Sedef'in Diyeti" Kitabı?

Fazla kilo horlamanın önemli nedenlerinden biri. Okuyun zayıflayın.Nasıl çalışıyor – Horlama hakkında yapılan araştırmalar Snorefiks Mikro CPAP Burun Aparatı ve çene destek ürünlerinin , burundan verimli nefes almayı ve alt çeneyi ileri/yukarı bir pozisyonda tutarak solunum yolundaki üç boyutlu alanı arttırdığını, hava hızını ve yumuşak doku titreşimlerini azalttığını göstermiştir. Bu eylem horlamayı tamamen giderir veya kayda değer bir ölçüde azaltır.

" Snorefiks burun aparatı ve çene desteğini kullanmaya başlamadan önceki yıllarda bir gecede düzinelerce (belki de binlerce) kere nefesim kesilir, bu da derin uykuya (REM) dalmama engel olurdu.Anlamalısınız ki sadece REM durumundayken kalbiniz ve kas gruplarınız tamamen rahatlıyor. REM sağlıklı bir yaşamın olmazsa olmazı. Ben OSA’nın tipik bir örneğiydim, kendimi gündüz vakti yorgun hissediyordum, motivasyonum eksikti, işteki performansım kötüydü, hastanelik derecede depresyondaydım ve uykusuzluğun neden olduğu hayatı mahveden bütün illetlerden muzdariptim. Snorefiks’ı kullanmaya başladıktan sonra artık bende OSA’nın yaşamı tehdit eden bulguları kalmadı. Tüm gece, normal bir şekilde uyuyorum. Artık gece boyunca defalarca uyanmıyorum, hırlamam ve horultum bitti ve sürekli tuvalete kalkmıyorum. Depresyonum yok oldu, güne yepyeni bir enerjiyle ve 14 yaşındaki bir çocuğun zihin açıklığıyla uyanıyorum!"

Ahmet Hakan Üzer
Zonguldak

Yoksa horlayarak kendinizi öldürmek üzere misiniz?

5 yıl önce az kalsın uyku apnesinden (OSA) ölüyordum. Gece boyu horlardım, defalarca tuvalete kalkardım, yatakta debelenip tekme ve yumruk atardım. Bir sabah neredeyse yataktan kalkamayacak kadar yorgun uyandım. İşte ancak o zaman kendime “ya öleceğim ya da bu derde bir çare bulacağım” dedim.

Tıbbi malzemeler satan bir dükkâna gittim. Reçete ile CPAP makinesi alabilmem için bir uyku çalışmasına katılmam gerektiği söylendi. Doktorun muayenehanesini aradım ve haberi duyunca şok oldum: katılabileceğim ilk klinik uyku çalışması için 3 aylık bir bekleme süresi vardı. Hemşireye “Ben 3 ay içinde ölmüş olurum herhalde” dedim.

Eve dönerken arabada kendi kendime, “Keşke uyurken bol bol hava alabilsem , çenemi kalkık tutabilsem, dilim ta gerilere, arkaya düşmese, hava almamı engellemese, o zaman OSA krizleri geçirmem” diyordum. Bence OSA krizlerinin nedeni verimsiz nefes alma ve çenenin mekanik bir arıza yapmasından başka bir şey değildi.

Eve geldiğimde bir havlu aldım ve bir ucundan 4 santimlik bir şerit yırttım. Şeridi çenemin altına geçirdim ve başımın üstünde bağlayarak bir düğüm attım. Hâlâ konuşabiliyordum ama uyurken çenem aşırı derecede açık kalmıyordu. Yattım ve uykuya daldım. Uyanıp saatime baktığımda tam 12 saattir deliksiz uyumuş olduğumu gördüm.Yatağın kenarına oturduğumda gücümün yavaş yavaş geri geldiğini, zindeleşmeye başladığımı hissettim.

Eskiden horlamalarım ta mutfaktan bile duyulurdu. Şimdi uyuyup uyumadığımı kontrol etmek için kızım ışıkları yakıp bakmak zorunda kalıyor. Bu horlamayı ve OSA’yı tamamen tedavi eden bir şey değil belki ama başarı oranı çok yüksek. Kullandığınız da siz de bayılacaksınız ve bir müddet sonra sizinle yaşamak zorunda olan herkes buna bayılacak!

Burak Sert
Bilecik

" Snorefiks çene destekleyicisi ve Mikro CPAP burun aparatı aynı CPAP makinesi gibi. OSA ve horlamayı önlemeye yardım eden en mükemmel şeyler bunlar. Yaşınız, vücut tipiniz veya kilonuz ne olursa olsun, büyük bir ihtimalle bu ürünlerden büyük fayda göreceksiniz. Şahane şeyler vaat eden ürünler.”

Derya Şahin
Klinik Uyku Deneyi
Laboratuar Teknisyeni

“Mikro CPAP Burun Aparatı ürününüzü ve Çene kayışını satın aldım ve karım bunlara bayıldı. Artık horlamıyorum, birçok arkadaşıma tavsiye ettim.”

Bünyamin Sarıkaya
Kütahya

“21 yıldır evliyiz. Karım beni gece boyunca birçok kere dürtükler. Bu aramızda “Öbür tarafına dön, horluyorsun” manasına gelir. "Snorefiks" ürününüzü 2 gecedir kullanıyorum. Karım değişimin inanılmaz olduğunu ve sırtüstü ya da yan yattığımda bile artık horlamadığımı söylüyor. Ama bence daha da inanılmaz olanı güzel bir uyku çektiğim gecenin sabanında kendimi ne kadar iyi hissettiğim! Gece uykularımı bana geri verdiğiniz için size minnettarım!"

Ferit Öztürk
Aydın

Snorefiks Çene Kayışının
Eşsiz Tasarımı Konforlu Kullanım Sağlar

Snorefiks Çene Kayışı patentli tasarımı ile eşsizdir. Konforlu bir uyku için tasarlanmıştır.


1

Minimum yüzey teması ile hafiftir. İlk bir kaç gün sonunda alışır ve başınızda olduğunu hissetmezsiniz bile.

2

İtalya'dan ithal Anti-alerjik ve Anti-mikrobiyal Ortopedik Medikal kumaştan imal edilmiştir.

3

Tahriş etmez ve kaşındırmaz.

4

En önemlisi terletmez. Yaklaşan sıcak yaz günlerinde rahatsız olmadan kullanabileceğiniz yegane çene kayışıdır.

5

Kulak kısmının önünden geçerek kafanın üstünden bağlanması gece boyunca kulağınızın rahat etmesini sağlar.

*Snorefiks'in akılcı tasarımı 1 yıl boyunca kullanıcılardan gelen istekler ve tavsiyeler sonucunda ortaya çıkmıştır.