×

! Disclaimer / Feragatname : Sonuçlar kişilere göre farklılık gösterebilir. Kullanıcı yorumları kişiye özeldir ve genel değildir. Kullanıcı yorumları gerçek kişilere aittir ve bu kişilerin Snorefiks tecrübelerini anlatır. Her kullanıcının aynı sonuçları elde edeceği garanti edilmez. Bu nedenle 90 gün iade garantisi verilmiştir. Böylece alınan sonunçlardan memnun olmayan kullanıcılar ödemelerini iade alabilirler.

İyi Bir Gece Uykusu Uyuyarak Dinlenmiş ve Dinç Uyanmanın Vakti Geldi

Horlamanın Önlenmesine Yardımcı Konforlu Yöntem Burada
Snorefiks Mikro CPAP Burun Aparatı

Aparatı takın, hayatınız değişsin. Kullanımı kolay, süper rahat bu ürün memnuniyet garantisi ile geliyor, memnun kalmazsanız paranız iade ediliyor.

Snorefiks Mikro CPAP Burun Aparatı ve Hediyeleri
Horlamayı Nasıl Önlüyor Ona Bir Bakalım


Şimdiki Uyku Şekliniz:

Uyurken vücut çeşitli nedenlerle burundan yeterince verimli nefes alamadığı için ağızdan nefes alır. Ayrıca uykuya dalınca gevşeyen çene kası nedeni ile ağız açılır ve bu da ağızdan nefes almanın başlaması için başka bir nedendir. Ağızdan nefes almak küçük dil ve boğazdaki yumuşak dokuyu şiddetle titreştirir ve horlama gürültüsü böyle ortaya çıkar.Daha da kötüsü kasların gevşemesi ile yumuşak doku solunum yoluna doğru kayar ve solunuma engel olur. Bu duruma da uyku apnesi denir.


Snorefiks Mikro CPAP Burun Aparatı Kullandığınızda:

Burun kanallarını genişleterek vücudun ihtiyacı olan tüm havanın burundan giriş yapmasına olanak veriyor. Ağızdan nefes almak yerine verimli şekilde burundan nefes alınca, horlama gürültüsünün oluşum nedenini ortadan kalkmış oluyor. Uyku apnesi için ise Nasıl gerçek bir CPAP makinesi daha güçlü nefes almayı sağlayarak soluk borusuna sarkan yumuşak dokunun yoldan çekilmesini sağlıyorsa, Snorefiks Mikro CPAP Burun Aparatı da burun kanalından daha yoğun hava girişi sağlayarak solunumun normalleşmesine yardımcı oluyor.

Snorefiks Çene Kayışı Kullandığınızda:

Snorefiks Mikro CPAP Burun Aparatı ile birlikte hediye gönderilen Sorefiks Çene Kayışı sıradan bir hediye değildir. Bazı durumlarda burun aparatı takılı olsa bile kasların gevşemesi ile ağız açılır ve vücut yine ağızdan nefes alabilir. Snorefiks Çene Kayışı bu durumu önlemek için çeneye hafif destek olarak vücudu burundan nefes alması için teşvik eder.Ayrıca çeneye destek olarak çene kemiğine bağlı kas ve yumuşak dokuların kendini soluk borusuna doğru salmasına engel olur. Böylece uyku apnesi ile ilişkili durumlara da faydası olur.

Kolay Kullanımı Sayesinde, Oldukça Basit Bir Çözüm

Başarılı Sonuçları Olan Bu Basit Çözüm Sadece Horlamayı Önlemez, Obstrüktif Uyku Apnesi (OSA) İle İlintili Durumlara da Faydası Vardır.


Uyku Çalışması

St. Mary Hastanesi Göğüs Hastalıkları Bölümü Başkanı Dr. Ahmed Kutty, OSA hastalığı olan on hasta üzerinde küçük çaplı bir uyku araştırması yapmış. Araştırmada Snorefiks Mikro CPAP Burun Aparatı kullanıldığında olumlu sonuçlara ulaşılmış, örneğin:
  • OSA krizlerinde önemli ölçüde azalma
  • Horlama sayısında önemli ölçüde azalma
  • Sabahları daha düşük tansiyon ölçümleri

Snorefiks Kullananlar Huzurlu ve Mutlu

"Snorefiks Mikro CPAP Burun Aparatı Kullanıcısı İsmail Baytak'ın Eşine Çektirdiği Video"


Snorefiks Mikro CPAP Burun Aparatı Bakın Nasıl da etkili!

Her gece horlama ve uyku apnesinin sağlık riskleri ile yatağa girmek zorunda değilsin.

Müşteri Görüşü - Halim Gündüz Adana
" Snorefiks Mikro CPAP Burun Aparatı ve çene desteğini kullanmaya başlamadan önceki yıllarda bir gecede binlerce kere nefesim kesilir, bu da derin uykuya (REM) dalmama engel olurdu. Oysa sadece REM durumundayken kalbiniz ve kas gruplarınız tamamen rahatlıyor. REM sağlıklı bir yaşamın olmazsa olmazı. Ben OSA?nın tipik bir örneğiydim, kendimi gündüz vakti yorgun hissediyordum, motivasyonum eksikti, işteki performansım kötüydü, hastanelik derecede depresyondaydım ve uykusuzluğun neden olduğu hayatı mahveden bütün illetlerden muzdariptim. Snorefiks?i kullanmaya başladıktan sonra artık bende OSA?nın yaşamı tehdit eden bu bulguları kalmadı. Tüm gece, normal bir şekilde uyuyorum. Artık gece boyunca defalarca uyanmıyorum, hırlamam ve horultum bitti ve sürekli tuvalete kalkmıyorum. Depresyonum yok oldu, yepyeni bir enerjiyle ve 14 yaşındaki bir çocuğun zihin açıklığıyla uyanıyorum!"

Doktor Görüşü - Dr. Hasan Niyazi Kahramanmaraş
?Bir doktor olarak horlama ve uyku apnesi şikayetlerim vardı ancak meslektaşlarımın önerdiği hiç bir yöntem durumumu iyileştirmedi. ?Snorefiks burun aparatı ve çene desteğini internette gördüğümde "kaybedecek hiçbir şeyim yok" diye düşündüm ve bir tane satın aldım. Geldiği ilk günden itibaren kullanmaya başladım. Horlamam derhal kesildi. Horlamaya karşı önerebileceğim tek ürün bu, çünkü bende işe yarayan tek ürün bu oldu. Artık kendi hastalarıma da Snorefiks'den başka tedavi uygulamıyorum!?

Klinik Testlerden Geçmiştir
Birçok insan için horlama ciddi bir sağlık sorunudur ve kronik yorgunluk, yüksek tansiyon, kilo alma, kalp yetmezliği ve inme gibi çok ciddi soruna neden olabilir. Ama artık çare var. Yeni yapılan araştırmalar uyurken burun aparatı ve çene destek ürünleri kullanmanın horlama ve uyku apnesi tedavisinde etkili olduğunu gösteriyor. Geçenlerde Japonya'nın Kochi Hastanesi?nde yapılan bir araştırma, sadece çene kayışları kullanmanın obstüktif uyku apnesi ve horlamayı nasıl düzelttiğini göstermiştir.

Sorunuz mu Var? Cevaplar Bizde


Burun aparatı ve Çene Kayışı rahat mı? Kullanırken konuşabiliyor veya bir şeyler içebiliyor musunuz?
Evet, çok esnektir ve rahattır. Çok hafiftir, birkaç gün sonra varlığını hissetmezsiniz bile.

Burun aparatı ve çene kayışı yıkanabilir mi?
Kesinlikle evet.

Karım/kocam/partnerim ne düşünecek?
Bayılacaklar. Hatta buyurun, bu soruya Bursa’dan Okan cevap versin… “21 yıldır evliyiz. Karım beni gece boyunca birçok kere dürtükler. Bu aramızda “Öbür tarafına dön, horluyorsun” manasına gelir. "Snorefiks" ürününüzü 2 gecedir kullanıyorum. Karım değişimin inanılmaz olduğunu ve sırtüstü ya da yan yattığımda bile artık horlamadığımı söylüyor. Ama bence daha da inanılmaz olanı güzel bir uyku çektiğim gecenin sabanında kendimi ne kadar iyi hissettiğim! Gece uykularımı bana geri verdiğiniz için size minnettarım!"

Okan Yüzer
Bursa, Türkiye
Eğer beğenmezsem, paramı geri alabilir miyim? Ya da bir başka boyuyla değiştirebilir miyim?
Evet, ürünlerimizi 90 gün içinde iade edebilirsiniz. İsterseniz paranızı iade edebiliriz, ya da istetirseniz ihtiyacınız olan bir başka boyla değiştirebilirsiniz. Burun aparatı hijyenik bir ürün olduğu için geri kargolamak yerine bize makasla parçaladığınızı gösteren bir resmi Snorefiks hesabınıza giriş yapıp destek sisteminden göndermeniz yeterli. Snorefiks çene kayışını ise bize kargolamalısınız.

İade işlemini başlatmak için aşağıdaki linki kullanarak hesabınıza giriş yapın.
Giriş bilgileriniz ilk sipariş oluşturduğunuzda size gönderilen onay SMS 'inde mevcuttur.
Giriş bilgilerinizi kaybettiyseniz 0212 702 2787 numaralı hattımızı arayıp giriş bilgilerinizi öğrenin.
Snorefiks Hesabına Git


Dijital Hediyeleriniz

Bu hediyelerinizi müşteri hizmetleri sayfasında bulacaksınız.

1 Adet “İyi Bir Uyku İçin 5 Adım” E-Kitabı Hediye

Neden “İyi Bir Uyku İçin 5 Adım” E-Kitabı Hediye?

Okuyup, uyku kalitenizi arttırmanın yollarını öğrenmeniz için.

1 Adet “Amerikan Medikal İnceleme” Videosu Hediye

Neden "Amerikan Medikal İnceleme" videosu hediye?

Snorefiks'in kanıtlanmış etkileri üzerine bir tanıtım videosu.

1 Adet “Daha İyi Bir Uyku İçin 140 Yol” E-Kitabı Hediye

Neden “Daha İyi Bir Uyku İçin 140 yol” E-kitabı Hediye?

Okuyup, uyku kalitenizi artıramanın yollarını öğrenmeniz için.

1 Adet "Master Chef Sedef'in Diyeti" Kitabı Hediye

Neden Master Chef Sedef'in Diyeti" Kitabı?

Fazla kilo horlamanın önemli nedenlerinden biri. Okuyun zayıflayın.Ve Bir Adet Snorefiks Mikro CPAP Burun Aparatı Alana Bir Adet Snorefiks Çene Kayışı Bedava kampanyamızı unutmayın.


Snorefiks Çene Kayışının
Eşsiz Tasarımı Konforlu Kullanım Sağlar

Snorefiks Çene Kayışı patentli tasarımı ile eşsizdir. Konforlu bir uyku için tasarlanmıştır.


1

Minimum yüzey teması ile hafiftir. İlk bir kaç gün sonunda alışır ve başınızda olduğunu hissetmezsiniz bile.

2

İtalya'dan ithal Anti-alerjik ve Anti-mikrobiyal Ortopedik Medikal kumaştan imal edilmiştir.

3

Tahriş etmez ve kaşındırmaz.

4

En önemlisi terletmez. Yaklaşan sıcak yaz günlerinde rahatsız olmadan kullanabileceğiniz yegane çene kayışıdır.

5

Kulak kısmının önünden geçerek kafanın üstünden bağlanması gece boyunca kulağınızın rahat etmesini sağlar.

*Snorefiks'in akılcı tasarımı 1 yıl boyunca kullanıcılardan gelen istekler ve tavsiyeler sonucunda ortaya çıkmıştır.