İYİ BİR GECE UYKUSU UYUYARAK DİNLENMİŞ VE DİNÇ UYANMANIN VAKTİ GELDİ

HORLAMAYA RAHAT VE ETKİLİ TEDAVİ BURADA – SNOREFİKS ÇENE KAYIŞI

Kayışı takın, hayatınız değişsin. Kullanımı kolay, süper rahat bu ürün %100 memnuniyet garantisi ile geliyor, memnun kalmazsanız paranız iade ediliyor.

SNOREFİKS HORLAMAYI NASIL ÖNLÜYOR, ONA BİR BAKALIM:


Şimdiki Uyku Şekliniz:

Çene kayışı olmadan, genzinizin arkasındaki yumuşak doku solunum yolunuzu kısmen bloke ediyor. Bu da titreşim yaratıyor (diğer adıyla horlama) ve uyku apnesine yol açabiliyor.


Snorefiks Kullandığınızda:

Rahat çene kayışı, alt çenenize hafifçe destek olarak solunum kanalınızın açık kalmasını ve tıkanmamasını sağlıyor. Horlamaya son. Ayrıca kullanımı çok rahat; taktığınız zaman konuşmanıza veya bir şeyler içmenize engel olmuyor.

Kanıtlanmış Sonuçlarıyla, Basit Bir Çözüm

Kanıtlanmış Sonuçları Olan Bu Basit Çözüm Sadece Horlamayı Önlemez, Obstrüktif Uyku Apnesi (OSA) İle İlintili Hastalıklara da Faydası Vardır.


Uyku Çalışması

St. Mary Hastanesi Göğüs Hastalıkları Bölümü Başkanı Dr. Ahmed Kutty, OSA hastalığı olan on hasta üzerinde küçük çaplı bir uyku araştırması yapmış. Araştırmada Snorefiks çene kayışı kullanıldığında olumlu sonuçlara ulaşılmış, örneğin:
  • OSA krizlerinde önemli ölçüde azalma
  • Horlama sayısında önemli ölçüde azalma
  • Sabahları daha düşük tansiyon ölçümleri

SNOREFİKS KULLANANLAR HUZURLU VE MUTLU!


Müşteri Görüşü - Halim Gündüz Adana
" Snorefiks çene desteğini kullanmaya başlamadan önceki yıllarda bir gecede binlerce kere nefesim kesilir, bu da derin uykuya (REM) dalmama engel olurdu. Oysa sadece REM durumundayken kalbiniz ve kas gruplarınız tamamen rahatlıyor. REM sağlıklı bir yaşamın olmazsa olmazı. Ben OSA’nın tipik bir örneğiydim, kendimi gündüz vakti yorgun hissediyordum, motivasyonum eksikti, işteki performansım kötüydü, hastanelik derecede depresyondaydım ve uykusuzluğun neden olduğu hayatı mahveden bütün illetlerden muzdariptim. Snorefiks’i kullanmaya başladıktan sonra artık bende OSA’nın yaşamı tehdit eden bu bulguları kalmadı. Tüm gece, normal bir şekilde uyuyorum. Artık gece boyunca defalarca uyanmıyorum, hırlamam ve horultum bitti ve sürekli tuvalete kalkmıyorum. Depresyonum yok oldu, yepyeni bir enerjiyle ve 14 yaşındaki bir çocuğun zihin açıklığıyla uyanıyorum!"

Doktor Görüşü - Dr. Hasan Niyazi Kahramanmaraş
“Bir doktor olarak horlama ve uyku apnesi şikayetlerim vardı ancak meslektaşlarımın önerdiği hiç bir yöntem durumumu iyileştirmedi. “Snorefiks çene desteğini internette gördüğümde "kaybedecek hiçbir şeyim yok" diye düşündüm ve bir tane satın aldım. Geldiği ilk günden itibaren kullanmaya başladım. Horlamam derhal kesildi. Horlamaya karşı önerebileceğim tek ürün bu, çünkü bende işe yarayan tek ürün bu oldu. Artık kendi hastalarıma da Snorefiks'den başka tedavi uygulamıyorum!”

Klinik Testlerden Geçmiştir
Birçok insan için horlama ciddi bir sağlık sorunudur ve kronik yorgunluk, yüksek tansiyon, kilo alma, kalp yetmezliği ve inme gibi çok ciddi soruna neden olabilir. Ama artık çare var. Yeni yapılan araştırmalar uyurken çene destek ürünleri kullanmanın horlama ve uyku apnesi tedavisinde etkili olduğunu gösteriyor. Geçenlerde Japonya'nın Kochi Hastanesi’nde yapılan bir araştırma, sadece çene kayışları kullanmanın obstüktif uyku apnesi ve horlamayı nasıl düzelttiğini göstermiştir.

SORUNUZ MU VAR? CEVAPLAR BİZDE


Çene Kayışı rahat mı? Ve kullanırken konuşabiliyor veya bir şeyler içebiliyor musunuz?
Evet, çok esnektir ve rahattır. Çok hafiftir, birkaç gün sonra varlığını hissetmezsiniz bile.

Yıkanabilir mi?
Kesinlikle evet.

Karım/kocam/partnerim ne düşünecek?
Bayılacaklar. Hatta buyurun, bu soruya Bursa’dan Okan cevap versin… “21 yıldır evliyiz. Karım beni gece boyunca birçok kere dürtükler. Bu aramızda “Öbür tarafına dön, horluyorsun” manasına gelir. "Snorefiks" ürününüzü 2 gecedir kullanıyorum. Karım değişimin inanılmaz olduğunu ve sırtüstü ya da yan yattığımda bile artık horlamadığımı söylüyor. Ama bence daha da inanılmaz olanı güzel bir uyku çektiğim gecenin sabanında kendimi ne kadar iyi hissettiğim! Gece uykularımı bana geri verdiğiniz için size minnettarım!"

Okan Yüzer
Bursa, Türkiye


Eğer beğenmezsem, paramı geri alabilir miyim? Ya da bir başka boyuyla değiştirebilir miyim?
Evet, ürünümüzü 90 gün içinde iade edebilirsiniz. İsterseniz paranızı iade edebiliriz, ya da istetirseniz ihtiyacınız olan bir başka boyla değiştirebilirsiniz. Adresimiz şöyle:

Snorefiks,
Konaklar Mahallesi Mavi Sokak No: 32 Kartal / İstanbul
Türkiye
snorefiks horlama önleyici maske


Ve İkisi Bir Arada kampanyamızı unutmayın. Bir alana ikincisi bedava (birini evde kullanın, diğerini tatilde yanınızda götürün!)