{$sa.HEAD}

Devrim Niteliğindeki Yeni İcat Horlama Sorunuma Çözüm Oldu!

İtiraf etmeliyim çok horlardım. Hem de fena. Öyle fenaydı ki, karım sadece uykusundan olmakla kalmayıp bir de bende Uyku Apnesi olmasından korkar oldu.

Ben de korkmuştum doğrusu. Uyku apnesine yakalanıp da o korkunç oksijen maskesini takmak zorunda kalacağım diye korkmuştum. Daha henüz kırklı yaşlarımdayım. Hazır değildim yüzümde bir oksijen maskesi ile yatmaya. Ama evet, horluyordum. Artı, kendimi sürekli çok yorgun hissediyordum.

Doktor ne yazıkki Uyku Apnesi teşhisi koydu.

Bu durumu bir müddet inkâr ettim, birçok erkeğin yaptığı gibi. Sonrasında karım horlamamı tedavi etsin diye bir doktora gitmeye bildiğiniz beni zorladı. Doktor horlamaya bağlı uyku apnesi teşhisi koydu ve uyurken oksijen maskesi takmam gerektiğini söyledi.Düşüncesinden bile nefret ettim. Onu kurmaktan nefret ettim. Sesinden. Bariz rahatsız edici kısıtlamalarından. Ve de onunla seyahat etme düşüncesinden nefret ettim (tatile oksijen maskesi götürmek tatilin bütün zevkini kaçıracaktı). Ama başka bir seçenek de bilmiyordum.

Farklı bir çözüm araştırmaya başladım.

Gerçek şu ki, inatçıydım. Yıllarca horlamamı gidermesi için bir şeyler yapmayı hep ertelemiştim. Karım mutsuzdu, ama bir dakika, horlamamı *ben* duymuyordum, o zaman çok da umurumda değildi. Ancak bu uyku apnesi işi beni uyandırdı. Sonunda pes ettim ve biraz araştırma yapayım bari dedim. İşte o zaman gözlerim açıldı. Sadece horlama ve Obstrüktif Uyku Apnesi (OSA) hakkında çok şey öğrenmekle kalmadım, ayrıca oksijen maskesi gerektirmeyen şahane bir de çözüm buldum.

İşte araştırmalarımın sonuçları:

Başlangıç olarak, horlamanın büyük bir sorun olduğunu, OSA’nın bir göstergesi olduğunu ve bunun da her türlü hastalığa yol açabileceğini öğrendim, örneğin: Böylece araştırmalarıma devam ettim ve benimle aynı sorunları yaşayan hastaları inceledim.Horlama ve tedavi yöntemleri üzerine yazılmış bilimsel makaleleri okudum.

Beni uyku apnesi ve horlamadan kurtaran çözümü buldum.

Okuduğum bir makale her şeyi değiştirdi. Amerika'daki Mayo Klinik Uyku Hastalıkları Bölümü tarafından Klinik Uyku Hastalıkları Dergisi’nde yayımlanmıştı ve basit bir çene kayışı takmanın horlamanın ve OSA’nın sadece en basit tedavisi değil aynı zamanda en etkili tedavisi olduğu sonucuna varmış ve kanıtları ile ortaya koymuştu.

Oksijen maskesi aletlerinden bile daha iyiydi…

Burun bantlarından bile daha iyiydi…

Ve de elbette horlamaktan çok daha iyiydi.

Bu muhteşem çözümü hemen denemeye karar verdim.

Ve GÜM, oldu. Horlamam ve uyku apnem şıp diye geçti.

Çene kayışı (bilinen adıyla Snorefiks) basitlik ile en ileri tıbbi fikirleri birleştirmişti ve sonuçlar çok etkileyiciydi. Alt çeneye ve dile destek vermek suretiyle iş görüyordu ve bu da solunum yolunun tıkanmasını önlüyordu (bu horlamanın ve uyku apnesinin en baş nedenidir). Kısacası: İşe yarıyordu.

Evet, evet, evet, devrim niteliğindeki bu çene kayışının en şık yatak kıyafeti olmadığını ben de biliyorum ama oksijen maskesi aleti takmaktan milyon kere daha iyidir ve daha da önemlisi artık karım mutlu. Ayrıca yapımında kullanılan hafif materyal çok rahat. Taktığımı hissetmiyorum bile.

Daha sessiz, daha iyi bir uyku çekmek için Snorefiks çene kayışlarını milyonlarca insan kullanmış. Ben kendim de artık her zamankinden çok daha derin uyuduğumu biliyorum – bu basit çene kayışı hayatımı değiştirdi.

Sizde benim gibi horlama ve uyku apnelerinden kurtulmak için bu siteyi ziyaret edin.

“Snorefiks” çene kayışlarını sadece Bu Siteden satın alabiliyorsunuz. İşin en iyi tarafı “İkisi bir arada” kampanyası var (yani bir tane alırsanız, ikincisi bedavaya geliyor), hem de memnuniyet garantisi veriyorlar.

Horlamanızın dışında kaybedeceğiniz hiçbir şey yok. Eğer horlamanızın durmasını istiyorsanız, bunu mutlaka bir deneyin derim.